لیپولیزاولترازد برای لاغری

لیپولیزاولترازد برای لاغری

لیپولیز اولترازد برای لاغری

لیپولیز اولترازد : بیشتر آدمهای اطراف ما و خود ما نیز دارای چربی های مقاومی در بدنمان هستیم  که حتی با گرفتن رژیم های سخت و ورزش هم از بین نرفته اند .

لیپولیزاولترازد روشی است که برای از بین بردن این چربی های اضافه به شما کمک می کند و  تناسب اندام شما را برقرار میکند  و می توانید لباس های شیک و برازنده ای که دوست دارید  به تن کنید.لاغری با روش لیپولیز اولترازد ، جذابیت، رضایت از خویشتن و اعتماد به نفس فرد را بالا میبرد .

 

لیپولیز اولترازد

 

در لیپولیزاولترازد از درمان‌های جراحی کارآمد و ایمنی استفاده می شود . پیش از جراحی،پزشک اطلاعات و توصیه‌های فرد متقاضی را نیاز  را در رابطه با  لیپولیز اولترازد در اختیار بیمار قرار می‌دهد تا بیمار بتواند با اطلاعات  کامل،لیپولیز اولترازد انجام دهد و به تناسب اندام و  ایده آل و زیبا دسترسی پیدا کند .

 

لیپولیز اولترازد

لیپولیز اولترازد ،نوعی جراحی پیکرتراشی میباشد که با کمترین تهاجم ، چربی‌های مقاومی مثل چربی‌های کنار ران، پهلو و غبغب را از بین می برد. لیپولیز اولترازد در مقایسه با لیپوساکشن قدیمی ، چربی‌های مقاوم در برابر رژیم و ورزش را با اثرهای جانبی کمتر به نحو اثرگذاری کم میکند. زیرا در لیپولیز اولترازد ،برش کوچکی در قسمت درمانی توسط پزشک ایجاد می شود، باعث می شود روش لیپولیزاولترازد در گروه جراحی جزئی قرار بگیرد.

 

بلافاصله بیمار پس از جراحی لیپولیز اولترازد متوجه کاهش وزن و سفت‌تر شدن پوست خود بشود  ، اما نتیجه  نهایی لیپولیز اولترازد ،کم کم و طی گذشت زمان حاصل می شود، چون طی این مدت، فرایند مداومی در بدن برقرار است که موجب می شود ، ذرات کوچک چربی به صورت طبیعی از بدن خارج شوند و کلاژن جدید ساخته میشود .

در یک جلسه لیپولیز اولترازد ،معمولاً حدود ۲ کیلوگرم چربی تخلیه می شود و اطراف ناحیه درمان شده، ۵ تا ۱۰ سانتی‌متر کاهش می یابد. تقریبا در تمام  نقاط بدنی که چربی انباشته و مقاومی دارند ،لیپولیز اولترازد ، نتایج موفقیت‌آمیزی را به دست آورده است.

 

لیپولیز اولترازد برای نواحی زیر بیشترین استفاده  را دارد:

زیر بغل

باسن

پهلو

شکم

زانو

چانه

کمر و پشت بدن

لاغر کردن ران(داخلی و خارجی)

مچ پا

اولترازد برای ران

 

مزایای لیپولیز اولترازد در مقایسه با لیپوساکشن به روش قدیمی

از مزیت های مهمی که لیپولیزاولترازد دارد این است که متخصص بر پیکر تراشی و برداشت چربی کاملا تسلط دارد .

ایمنی: لیپولیز اولترازد ایمنی بسیار بالایی دارد و متقاضی دچار سوختگی نمی شود.

شل نشدن پوست: در لیپوساکشن به سبک قدیمی، بخشی ار بدن که چربی اش تخلیه می شد بعد از جراحی شل می شد .ولی در روش لیپولیز اولترازد جدید به دلیل اینکه فیبروبلاست‌ها را برای تولید کلاژن تحریک می کند ، باعث میشود پوست سفتر شود .

دوران بهبود کوتاه: لیپولیز اولترازد جراحی است که خطرات و تهاجم کمتری دارد و نیاز به بیهوشی عمومی بیمار نیست. پس از لیپولیز اولترازد، متقاضی قادر به رانندگی خواهد بود و پس از یک تا دو روز فعالیت شغلی خود را میتواند شروع کند .

برای جراحی های جزئی مرخصی یک روزه کافی میباشد ، اما بهتر است در صورت امکان چند روز بعد از جراحی استراحت کرد،زیرا ممکن است درد جزئی هم داشته باشد.

کبودی کم بعد از جراحی

مزایای اولترازد

 

لیپولیز اولترازد برای کسانی مناسب است که شاخص توده بدنی‌شان نرمال است و اضافه وزنشان خیلی زیاد نیست  و با ورزش کردن به صورت مرتب و داشتن رژیم غذایی مناسب ، سبک زندگی سالمی دارند  و علاقه دارند  لاغری موضعی ای مثل کوچک کردن ران را انجام دهند.

 

بهترین متقاضیان لیپولیز اولترازد

افرادی  که خواستند و تلاش کردند  با رژیم، ورزش و روش‌های کاهش وزن توده‌های چربی شان را را از بین ببرند ولی موفق نشده اند.

افرادی که درقسمت هایی  از بدنشان ، چربی موضعی نامتناسب دارند.

افرادی که انتظارات واقع ‌بینانه ای دارند و حجم چربی کمی دارند .

پیکرتراشی اولترازد

 

اثر لیپولیز اولترازد بر سلولیت

سلولیت، به چربی ای گفته می شود که دیواره‌های سلولی مقاوم و سختی دارند و نوارهای فیبری است و در اطراف سلول‌ها هستند . لیپولیز اولترازد با متلاشی کردن این نوارهای فیبری ، در سلولیت فرورفتگی ایجاد میکند و نابودی چربی های را به وجود می آورد .

تعداد جلسات درمانی

در لیپولیز اولترازد ، هر قسمت از بدن به یک جلسه درمانی نیاز دارد  . تعداد کل جلسات درمان به اندازه و تعداد ناحیه‌های مورد نظر بسته است . جراح پس از معاینه و بررسی ،طی جلسه مشاوره اولیه ،تعداد جلسه‌های مورد نیاز  را برای اولترازد تعیین می‌کند. نهایتا سه بخش بدن را می‌شود در یک جلسه و  تقریباً ۵ ساعت تحت درمان قرار دارد .

 

آمادگی پیش از جراحی اولترا لیپولیز

در طی جلسه مشاوره،جراح همه ی توصیه ها را در  دوره آمادگی قبل  از انجام اولترازد به بیمار بازگو میکند ؛ به طور مثال  به بیمار می گوید، رقیق کننده‌های خون مثل  داروهای ضدالتهاب، امگا ۳ و ۶ و  ویتامین ث را استفاده نکند تا از این طریق  از کبودی پس از عمل لیپولیز اولترازد پرهیز شود.

 

http://avatarahan.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *